Ağız Bakım Ürünleri

Şifa KimyaAğız Bakım Ürünleri

SPLAT ACTIVE / AKTİF KAPSAMLI AĞIZ BAKIMI

Düzenli kullanımda Bergenia Crassifolia Yaprağı, Baikal Takke Kökü ve Spirulina Platensis özleri diş etlerini korumaya, içeriğindeki A ve E Vitaminleri ağız içi yumuşak dokusunu desteklemeye yardımcı olur.

SPLAT BIOCALCIUM DİŞ MİNESİ ONARIMI

İçeriğindeki hidroksiapatit bileşeni düzenli fırçalamada diş minesini güçlendirmeye ve hassasiyetini azaltmaya yardımcı olur.

SPLAT WHITE PLUS

Düzenli fırçalamada içeriğindeki potasyum iyonları hassasiyeti arttırmadan azaltmaya yardımcıdır.

SPLAT EXTREME WHITE EKSTRA BEYAZLIK

2 tona kadar etkili beyazlatma. Ekstra beyazlatma etkisine sahiptir. 16 yaş ve üzeri kullanım için özel olarak formüle edilmiştir.

SPLAT CHILI / ŞİLİ DİŞ MACUNU

Yumuşak yapısıyla etkili ve nazik bir şekilde dişlerde yumuşak plağı azaltmaya ve doğal beyazlığı sağlamaya yardımcı olur. İçerdiği şili biberi ekstresi diş eti sağlığını korumaya yardımcı olur.

SPLAT ORGANIC ALOAVERA DİŞ MACUNU

Aşırı hassas dişlerin temizlenmesi için geliştirilmiştir. Diş etini güçlendirmeye ve ağız sağlığını korumaya yardımcı olan doğal Aloe Vera içermektedir. 

SPLAT LOVE / AŞK DİŞ MACUNU

Aktif bileşenler sayesinde diş lekelerini nazikçe ve etkili bir şekilde temizleyerek dişlerde doğal beyazlığın sağlanmasına katkı sağlar.

SPLAT GİNGER / ZENCEFİL DİŞ MACUNU

Zencefil özü diş eti sağlığını korumaya yardımcıdır. Çinko glukonat yabani iğde meyvesi özü ile birleştirildiğinde ağız kokusunu önlemeye yardımcı.

SPLAT BLACKWOOD SİYAH DİŞ MACUNU

Maksimum ferah nefes ve kanıtlanmış etkili beyazlık arayanlar için özel olarak formüle edilmiştir.

SPLAT GOLD / ALTIN DİŞ MACUNU

Elmas ekstresi ve kolloidal altın ile kaplı yuvarlak beyazlatıcı partiküller içerikli diş macunudur. Arı sütü diş eti sağlığını desteklemeye yardımcıdır.

SPLAT MEDICAL HERBS AĞIZ ÇALKALAMA SUYU

Diş eti sağlığı korumaya ve kapsamlı bakım sağlağamaya yardımcı. Doğal ağız çalkalama suyu, günlük kullanıma uygun ve günlük ağız bakımının tamamlayıcısıdır.

SPLAT ULTRACOMPLEX AĞIZ ÇALKALAMA SUYU

Kapsamlı bakım ve hassas dişler için güvenli beyazlık. Doğal ağız çalkalama suyu, günlük kullanıma uygun ve günlük ağız bakımının tamamlayıcısıdır.

SPLAT BIOCALCIUM AĞIZ ÇALKALAMA SUYU

Diş minesini yeniden yapılandırmaya ve güvenli bir şekilde beyazlatmaya yardımcı ağız çalkalama suyudur. Ağız boşluğunda zor ulaşılır yerlere kolayca ulaşırarak kusursuz temizlik sağlar.

SPLAT WHITE PLUS AĞIZ ÇALKALAMA SUYU

Güvenli beyazlatma ve diş minesi korumaya yardımcı doğal ağız çalkalama suyudur. Çinko iyonları ağız kokusunu önlemeye, doğal enzim Papain ve Biosol diş plağına karşı korumaya yardımcı olur.

SPLAT ACTIVE AĞIZ ÇALKALAMA SUYU

Ağız boşluğunun kapsamlı bakımı ve diş etlerin korunmasını sağlar. Doğal ağız çalkalama suyu, günlük kullanıma uygun ve günlük ağız bakımının tamamlayıcısıdır.

SPLAT TEMİZLEYİCİ KÖPÜK

Diş ve diş etleri temizleme köpükleri, özellikle aktif yaşayan ve zamanın değerini bilenler için özellikle geliştirilmiştir.Florür içermez.

SPLAT PROFESYONEL WHITENING SENSIVE DİŞ FIRÇASI

Aktif bileşenler sayesinde diş lekelerini nazikçe ve etkili bir şekilde temizleyerek dişlerde doğal beyazlığın sağlanmasına yardımcı olur.

SPLAT ANTİBAKTERİYEL ÇOCUK DİŞ FIRÇASI

İki yaşından itibaren çocuklar yetişkinlerin yardımıyla doğru diş fırçalamayı öğrenmeye başlamaktadır. Özellikle 2-8 yaş arası çocuklar için maksimum güvenli ve kullanımı rahat olan bir diş fırçası geliştirilmiştir.

DİŞ MACUNU 0-3 VANİLYA

BABY 0-3 Yaş Arası Doğal Diş Macunu. Süt dişlerinin bakımını ve korumasını sağlamaya yardımcıdır.

DİŞ MACUNU 2-6 ÇİLEK KİRAZ

Çürümeye karşı etkin koruma sağlamaya ve sağlıklı diş minesi oluşumuna yardımcıdır.

DİŞ MACUNU 2-6 DONDURMA

Çürümeye karşı etkin koruma sağlamaya ve sağlıklı diş minesi oluşumuna yardımcıdır.